Jsi bull pes a sháníš něco pořádného na krk? Já už sehnal. Psí obojek mi mistři sedláři z dílny Slade Czech ušili ručně z třívrstvé hovězí kůže o tloušťce 8 mm, doplnili symbolem našeho původu – Staffordshirským uzlem. Aby mě obojek netlačil, má klasické zapínání na přezku a 5 dírek.

S ozdobným kováním Clincher Link se teď každý den někde blýsknu. Nechal jsem si na obojek vyrobit také štítek se jménem, aby se vědělo, kdo je u nás pánem ulice. Kožené obojky už jsem poradil mým psím kámošům z celého světa, a teď o nich píšu i tobě.

Obojek ti sekne, ať jsi Staffordshire bull teriér, americký pit bull i buldok. Staň se novým králem smečky. Obojek Slade Czech netlačí, neškrtí, neškrábe, je příjemný na nošení, zdůrazní tvoji psovitost.

Vždy, když se mihnu v dílně svého pána, pozoruju, jak mi obojek sedláři závidí. Prý by jej nejraději nosili taky. Fešácký kožený skvost na krk ti parta Slade Czech vyrobí už za pár dní. Na míru. Vrrr! Ohlédne se za tebou každá fena z okolí.

Zvol si některou ze 7 barev kůže, typ i materiál kování, zadej rozměr, tvé jméno nebo další údaje k vygravírování na štítek – třeba typ buřtů, které miluješ.

Blýskni se taky. Tvůj KenKen

Vyber si ručně vyrobený klasický obojek Slade Czech a oslň psí svět ↓

JAK ZMĚŘIT PSA PRO VÝBĚR SPRÁVNÉ VELIKOSTI OBOJKU?

JAK ZMĚŘIT PSA PRO VÝBĚR SPRÁVNÉ VELIKOSTI OBOJKU?

Důležitá míra pro výrobu klasického obojku je obvod krku. Obvod krku psa měř uprostřed pejskova krku, pomocí krejčovského metru, a to na těsno tak, aby neškrtil, ani neplandal - nic nepřidávej a neubírej. Naměřená hodnota odpovídá „ Obvodu krku “ kterou vybereš v průběhu objednávky. Klasické obojky se zapínáním na přezku se vyrábí s 5 dírkami. Správně naměřená hodnota obvodu krku pejska umožní zapínat obojek na prostřední dírku.

Pro psy

Haf, Kene, kde jsi sehnal takovou parádu? Zírala zrovna před pár dny další pohledná Staffordshirská Bull Terrierka. Od té doby, co jsem se hodil do gala, lámu feněčí srdce pravidelně. Ručně šitý obojek z voňavé hověziny s blyštivým kováním a výzdobou Staffordshirským uzlem prostě zaujme.

Obojky pro psy, vodítka a psí postroje šijí sedláři Slade Czech i ve veselých barvách pro psí dámy. Jako doplněk nezapomeň na psí známky. Vyber si.

Ken