hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (12)Počet hvězdiček je 5 z 5

„Co to máš na krku?“ ptá se mě jednou psí kámoš Ben.„Ručně šitý obojek z dílny Slade Czech, čuchej tu hovězinu,“ odpovídám.

„Hmmm, kožený? Já mám plasťák, ale už se mi trhá,“ závidí Ben. Ukazuju mu legendární Staffordshirský uzel a kování Clincher Link. Poctivá ruční práce. Chceš být plnokrevný bull?

Pořiď si ručně šitý kožený obojek Hot Shot, vyber rozměry, barvu kování a kůže. Buď kavalír.

Ken

Výrobce: Slade Czech Kód produktu: SC01

930 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu

na zakázku
ks

Příslušenství 2

Recenze 2

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 Počet hvězdiček je 5 z 5

KladyAgain great quality I absolutely love the set I ordered. Thank you very much for the help every time I emailed your answer was very helpful!! I will ...více

ZáporyMy mistake I took the wrong measurements for my friend's neck and it's a little big. But it's okay still very good!!! Thank you.

Pomohla Vám tato recenze? Ano(0) Ne(0)

Další

Pro psy

Haf, Kene, kde jsi sehnal takovou parádu? Zírala zrovna před pár dny další pohledná Staffordshirská Bull Terrierka. Od té doby, co jsem se hodil do gala, lámu feněčí srdce pravidelně. Ručně šitý obojek z voňavé hověziny s blyštivým kováním a výzdobou Staffordshirským uzlem prostě zaujme.

Obojky pro psy, vodítka a psí postroje šijí sedláři Slade Czech i ve veselých barvách pro psí dámy. Jako doplněk nezapomeň na psí známky. Vyber si.

Ken