S pánem dost dovádíme, jsme pořád v pohybu. Jsem neposeda, tahám jak býk! Z obojku mě pak ale občas bolí za krkem. A tak jsme s pánem vymysleli něco lepšího – kožený postroj hodný pořádného bull psa.

Raduješ se ze života, skotačíš? Pořiď si taky jeden postroj. Jsou z kvalitní 4mm hověziny, zdobené Staffordshirským uzlem, zlatým nebo stříbrným kováním Clincher Link a luxusní psí známkou.

A teď pozor! Postroj není jen k tomu, abys pána pěkně prohnal. Ale když si na něj připevníš kameru, můžeš pak promítat štěňatům zážitky z cest. Bude to psina.

Zvol si některou ze 6 barev, provedení, kování. Za několik dní od objednávky už budeš běhat a skákat v novém pohodlném postroji. Možná to pak naklepeš i chrtům.

Proběhneme se spolu? KenKen

Vyber si ručně vyrobený kožený postroj Slade Czech ↓

JAK ZMĚŘIT PSA PRO VÝBĚR SPRÁVNÉ VELIKOSTI OBOJKU?

JAK ZMĚŘIT PSA PRO VÝBĚR SPRÁVNÉ VELIKOSTI OBOJKU?

Důležitá míra pro výrobu klasického obojku je obvod krku. Obvod krku psa měř uprostřed pejskova krku, pomocí krejčovského metru, a to na těsno tak, aby neškrtil, ani neplandal - nic nepřidávej a neubírej. Naměřená hodnota odpovídá „ Obvodu krku “ kterou vybereš v průběhu objednávky. Klasické obojky se zapínáním na přezku se vyrábí s 5 dírkami. Správně naměřená hodnota obvodu krku pejska umožní zapínat obojek na prostřední dírku.

Pro psy

Haf, Kene, kde jsi sehnal takovou parádu? Zírala zrovna před pár dny další pohledná Staffordshirská Bull Terrierka. Od té doby, co jsem se hodil do gala, lámu feněčí srdce pravidelně. Ručně šitý obojek z voňavé hověziny s blyštivým kováním a výzdobou Staffordshirským uzlem prostě zaujme.

Obojky pro psy, vodítka a psí postroje šijí sedláři Slade Czech i ve veselých barvách pro psí dámy. Jako doplněk nezapomeň na psí známky. Vyber si.

Ken