Když jsem byl ještě štěně, trochu jsem zlobil. Chtěl jsem se naučit dobrým mravům, a tak jsem si nechal v sedlářské dílně Slade Czech vyrobit stahovací obojek, aby mi pán dal vždy vědět, když něco podělám.

Obojek má místo klasického zapínání řetízek. Kamarádi, zkoušel jsem si obojek rozervat tlapkama, ale drží pevně. Je z ručně zpracované a šité třívrstvé hovězí kůže o tloušťce 8 mm.

Aby se vědělo, kam patřím, vyparádili mi obojek sedláři legendárním Staffordshirským uzlem, ozdobným kováním Clincher Link a mým jménem na štítku. Občas, když se můj cvičitel nedíval, snažil jsem si obojek sundat. Ale nepovedlo se, je to poctivá ruční práce, promakaná do detailu.

Objednej si stahovák taky, sedláři se hned pustí do práce. Za několik dní si už vyběhneš s novou luxusní parádou na krku. Čoklíci z okolí budou čumět!

Zvol si některou ze 7 barev kůže, typ i materiál kování, zadej rozměr a tvé psí jméno nebo další údaje k vygravírování na štítek. Buď fešák jako já!

Tvůj Ken Ken

Vyber si ručně vyrobený stahovací obojek Slade Czech a nauč se psí etiketě ↓

JAK ZMĚŘIT PSA PRO VÝBĚR SPRÁVNÉ VELIKOSTI OBOJKU?

JAK ZMĚŘIT PSA PRO VÝBĚR SPRÁVNÉ VELIKOSTI OBOJKU?

Důležitá míra pro výrobu klasického obojku je obvod krku. Obvod krku psa měř uprostřed pejskova krku, pomocí krejčovského metru, a to na těsno tak, aby neškrtil, ani neplandal - nic nepřidávej a neubírej. Naměřená hodnota odpovídá „ Obvodu krku “ kterou vybereš v průběhu objednávky. Klasické obojky se zapínáním na přezku se vyrábí s 5 dírkami. Správně naměřená hodnota obvodu krku pejska umožní zapínat obojek na prostřední dírku.

Pro psy

Haf, Kene, kde jsi sehnal takovou parádu? Zírala zrovna před pár dny další pohledná Staffordshirská Bull Terrierka. Od té doby, co jsem se hodil do gala, lámu feněčí srdce pravidelně. Ručně šitý obojek z voňavé hověziny s blyštivým kováním a výzdobou Staffordshirským uzlem prostě zaujme.

Obojky pro psy, vodítka a psí postroje šijí sedláři Slade Czech i ve veselých barvách pro psí dámy. Jako doplněk nezapomeň na psí známky. Vyber si.

Ken